Brand

HISTORIA

Marka Brasetti Jewels powstała dzięki wieloletniej pasji tworzenia oraz potrzeby artystycznego wyrażania duszy. Jest wynikiem miłości do męskiej elegancji i przede wszystkim dżentelmeńskiej postawy mężczyzny w życiu prywatnym i zawodowym. Pragniemy dać świadomemu i wartościowemu mężczyźnie możliwość stylowego wyróżnienia się i ukazania swojej osobowości za pomocą pięknej i niepowtarzalnej biżuterii w stylu włoskim. Wieloletnia praca dla banży mody męskiej pozwoliła poznać od podszewki męską elegancję oraz przełożyć tę pasję na męskie produkty biżuteryjne. Nasza biżuteria dodaje kropkę na "i" każdej stylizacji formalnej i casualowej. Sprawia, że pozornie zwykłe stylizacje stają się wyjątkowe i stylowe. Biżuteria Brasetti Jewels dodaje mężczyźnie pewności siebie czego dowodem są nasi liczni dżentelmeni.

 

 

FILOZOFIA


Istniejemy aby przypominać mężczyznom, że zasady bycia dżentelmenem nigdy nie znikną i zawsze będą dobrze postrzegane. We współczesnym świecie ich podstawy mają ciągle zastosowanie i nie ograniczają się wyłącznie do eleganckiego, schludnego wyglądu. Nasza biżuteria dodaje mężczyznom klasy i nadaje pełności w sferze zewnętrznej ale również naszą filozofią dążymy do tego aby przypominać, że prawdziwa klasa mężczyzny bierze się z jego zachowania i stosunku do innych ludzi. Nasi klienci to świadomi mężczyźni kierujący się w życiu zasadami. Dżentelmen w życiu, dżentelmen w biznesie. 

 

 

 ZNAK BRASETTI

Znak Brasetti jest jednoznaczny i jedno wymiarowy. Stworzony jest z obrazu klejnotów będących tym co mamy najcenniejszego w biżuterii na całym świecie. Znak jest obrazem dwóch rzemieślinków będących na przeciwko siebie wykuwających ze skały w pocie czoła i w wielkim huku najcenniejsze diamenty. To symbol Brasetti Jewels jako biżuterii projektowanej i tworzonej wyłącznie przez mężczyzn dla mężczyzn.

 

                   

 JAKOŚĆ


Brasetti Jewels to biżuteria tworzona w 100% w Polsce. Wszystkie srebrne elementy są zaprojektowane i odlewane w polskich odlewniach. Do tworzonej biżuterii wykorzystywane jest wyłącznie srebro najwyższej próby 925, złoto 18k oraz kamienie naturalne. Każdy srebrny element w bransolecie jest wykańczany ręcznie oraz dokładnie polerowany. Biżuteria Brasetti Jewels jest rękodziełem z 5 letnią gwarancją trwałości.

 

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl