Serwis

Każdy klient Brasetti Jewels ma możliwość skorzystania z usługi serwisowej biżuterii w tym pełnej naprawy, odświeżenia lub zmiany wielkości biżuterii zakupionej w naszym sklepie lub u naszych partnerów handlowych. W przypadku zniszczenia, rozerwania lub utraty części komponentów klient nie powinien się przejmować brakiem kompletacji wszystkich elementów do pełnej naprawy biżuterii. Jesteśmy w stanie przywrócić pierwotny wygląd Państwa biżuterii nawet w przypadku braku wszystkich komponentów do jej odtworzenia.

Nasza biżuteria jest wykonana z trwałych elementów w tym mocnego sznurka oraz wytrzymałej żyłki jubilerskiej o średnicy przynajmniej 1,2 mm. Zdajemy sobie jednak sprawę, że naszymi klientami są mężczyźni, którzy mogą poddawać naszą biżuterię różnym ekstremalnym sytuacjom w tym przetarcia, działania wody i innych płynów, zerwania, zgniecenia i inne uszkodzenia. W przypadku dużej zmiany wagi klienta, która ma wpływ na wielkość nadgarstka, oferujemy przez nasz serwis poszerzenie lub zmniejszenie bransolet naszej marki aby ponownie w sposób komfortowy przylegały do nadgarstka.

Oferujemy Państwu serwis, który przywróci blask Państwa biżuterii i pozwoli cieszyć nią przez długie lata. W przypadku zgłoszenia potrzeby serwisowej indywidualnie wyceniamy usługę. Po jej akceptacji ze strony klienta i po otrzymaniu komponentów przystępujemy do naprawy i odświeżenia biżuterii.

Mamy już klientów, którzy chętnie korzystają z tej usługi w kryzysowych sytuacjach i nie chcąc pozbywać się zniszczonej biżuterii, którą tak bardzo lubią, w przypadku jej naprawy otrzymują ją ponownie w pełni odświeżoną. To powoduje, że dalej są właścicielami w pełni wartościowych bransolet, które z powodzeniem dopełniają ich wizerunek.

Serwis biżuterii w naszym sklepie dotyczy tylko biżuterii Brasetti Jewels, która została zakupiona w naszym sklepie lub za pośrednictwem wszystkich naszych partnerów handlowych.

W przypadku chęci odświeżenia lub naprawy biżuterii prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą poniższego formularza:

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl