Tabela Rozmiarów i Style

W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru bransolety należy zmierzyć w najszerszym jego miejscu obwód nadgarstka według instrukcji poniżej.

 


Tabela rozmiarów bransolet męskich BRASETTI JEWELS

XS/S   16-17 cm 

S/M    17-18 cm

M/L    18-19 cm

L/XL    19-20 cm

XXL     21-22 cm

 

WAŻNE: Bransolety ze splotem macrame posiadają regulowane zapięcie do 2 cm szerokości w zakresie obwodu.


Zapytania o nietypowe rozmiary bransolet z kamieni naturalnych prosimy opisać w zamówieniach lub na adres mailowy: store@brasetti.com


Każda bransoleta jest przypisana do konkretnego stylu co oznacza, że ma konkretne przeznaczenie. Styl bransolety można zobaczyć na karcie każdego produktu. Bransolety posiadające po 3 znaki przy konkretnym stylu nadają się do każdej stylizacji zarówno casual czyli codziennej jak i formalnej. Bransolety, które w karcie produktu nie posiadają żadnego znaku przy danym stylu, z ich dobieraniem do takowego należy uważać ponieważ mogą nie współgrać ze strojem lub obniżać jego formalność.

Jako Gentlemani wyróżniliśmy trzy podstawowe style w męskim ubiorze: Styl codzienny- CASUAL, pół-formalny - SMART CASUAL oraz typowo elegancji FORMAL. Poniżej przykład oznaczenia dla bransolety pasującej do każdego stylu czyli posiadającej po 3 znaki Brasetti przy każdym z nich. Kupując naszą biżuterię można się sugerować pierwotnym przeznaczeniem bransolety lecz oczywiście każdy Klient ma swój własny styl i swoją wizję dlatego nie jest to wyznacznik obowiązkowy dla Klienta.

Instrukcja działania mechanizmu macrame w bransoletach Brasetti Jewels:

 

Rozmiar naszyjników Brasetti Jewels:

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl